Bo w życiu liczy się doskonałość! sprawdź ofertę w naszym sklepie!
Bo w życiu liczy się doskonałość! sprawdź ofertę w naszym sklepie!

BTH - Opony i widły do wózków widłowych

Szanowni Państwo !

Firma Biuro Techniczno-Handlowe rozpoczęła działalność w 2014 roku, w wyniku reorganizacji firmy Biuro Techniczno-Handlowe Urządzeń Technologicznych, która działała od 1990 roku tj. przez okres 25 lat.

Firma nasza specjalizuje się w obsłudze klientów, użytkowników środków transportu bliskiego tj. wózków widłowych.
Oferujemy:

 • opony pełne do wózków widłowych
 • opony pneumatyczne do wózków widłowych
 • widły do wózków widłowych
 • części do wózków widłowych

Dostępne u nas opony do wózków widłowych , widły i części zapewniają obsługę serwisową wszystkich typów i marek wózków widłowych eksploatowanych w Polsce.

Wykonujemy demontaż i montaż opon do wózków widłowych w siedzibie naszej firmy oraz u klienta. Wszyscy nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży i gwarantują pełną, kompetentną i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


 • Opony

  Współpracując z najlepszymi producentami, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze opony do wózków widłowych. Oferujemy opony Solideal, Continental, Michelin, Trelleborg, Barum oraz Armour ? pełne lub pneumatyczne, bardzo wytrzymałe i umożliwiające bezpieczne oraz komfortowe korzystanie z maszyn.

 • WIDŁY

  W naszej ofercie znajdą Państwo również widły do wózka widłowego ? jako oficjalny partner niemieckiej firmy Cascade, zajmującej się produkcją tego rodzaju asortymentu, zaopatrujemy Klientów w produkty wysokiej jakości, które ze względu na różne parametry, pasować będą do różnych modeli tego typu maszyn.

 • CZĘŚCI ZAMIENNE

  Części zamienne do wózków widłowych

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij

Nasi partnerzy: